Duşakabin

Duşakabin Montajı

Duşakabin montajı sırasında ilk önce su terazisi kullanarak duvar dikmeleri dik bir şekilde duş teknesi ya da küvetin üzerine monte edilmelidir. Vidalama işlemine geçmeden önce gerekli ölçüleri metre yardımıyla alın. Ölçülere göre dübelleri kullanarak vidalama işlemini gerçekleştirin. İşlemlerinize devam etmeden önce su terazisi ile küvet ve duş teknesini kontrol edin. Olası bir aksilikte bütün işlemleri geri almaya çalışmak yerine bu denli önlem almak sizin için en uygunu olacaktır. Bu önlemler su sızması ve kapıların tam kapanması için aldığımız önlemlerdir.

Rayları, sabit panellerin alt ve üst kısımlarına takın. Rayları panele taktıktan sonra, kapı mıknatıslarını karşı karşıya gelecek şekilde konumlandırmalısınız. Bu işlemler sonrasında tekerleri rayların içine yerleştirebilirsiniz.

Önceden monte ettiğimiz duvar dikmelerine kabini tutturmalıyız. Vidalamadan önce su terazisi yardımıyla kontrol ederek düzgün olmadığına bakın. Duvarın zemin ile olan açısı 90 dereceden büyükse duvar dikmesi aktarılan şekilde monte edilmelidir. Sabit ise düz olacak şekilde dikmesine ayarlayabilirsiniz.

Duşakabin montajı sırasında vidalama iç taraftan yapılmalıdır. Bütün işlemler bittikten sonra silikon ile duvar küvet arasında kalan kısımları doldurabilirsiniz.

Duşakabin Montajı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetler