Banyo Dolabı Montajı

Banyo Dolabı Montajı Hizmeti

Banyo dolabı montajı yaparken dikkat etmeniz gereken kurallardan birisi kutusunu dikkatli bir şekilde açmanız. Bu denli montajlarda ufak parçalar çok önemlidir. Kılavuzu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Banyo dolabınızın üst modülü varsa ilk olarak bu bölümün parçalarının montesini yapmanız gerekmektedir. Bu monteleri yaparken seçeceğiniz vida çok önemlidir. Çünkü banyo dolabınızın kalınlığına yakın bir vida seçecek olursanız bu dolabınıza zarar verir ve çatlamasına neden olur. Çatlamış bir dolabın onarımı olmadığı için bu sizi maddi zarara sokabilir.

Banyo dolabınızda bulunan küçük boşluklara önce dübelleri, menteşe bulunması gereken yerlere de akülü vidalama işlemi ile menteşeleri monte etmeniz gerekmektedir. Menteşeleri monte ettikten sonra üst modülü duvara monte etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için metre ile duvarda ölçülerinizi almanız gerekmektedir. Bu ölçülere göre üst modülü duvara monte etmelisiniz.

Bu işlemin ardından kılavuzda anlatıldığı gibi alt modülü birleştirmelisiniz. Metre ile ölçü alarak duvara monte işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız ölçüler çok önem taşımaktadır. Montaj sonrası güvenli bir şekilde kullanabilmek için ölçülerinizin düzgün olması gerekmektedir.

Dolapları bir araya getirirken bazı kısımlarda alyan anahtarı ile gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu işlem, satın almış olduğunuz dolabın modeline göre farklılık olabilir. Banyo dolabı montajı sırasında aldığınız ölçüler doğru ise güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Banyo Dolabı Montajı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hizmetler